Zabezpečenie budov

V súčasnej dobe sa zvyšuje nutnosť dôslednej ochrany hmotného majetku, a taktiež dôležitých dát.
Preto sú elektronické zabezpečovacie systémy, kamery a iné bezpečnostné systémy bežným štandardom základnej infraštruktúry budov
v podnikovej a štátnej sfére, ale tak aj v rodinných domoch a bytoch.
Pri veľmi priaznivých cenách základných komponentov EZS sa vstupné náklady na inštaláciu týchto systémov stávajú výhodnou investíciou s rýchlou návratnosťou. 

Naša firma Vám nainštaluje zabezpečovacie alebo kamerové systémy vo Vašej nehnuteľnosti podľa Vašich požiadaviek,
či už sa jedná o monitorovací kamerový systém CCTV, IP kamery alebo zabezpečenie objektov alarmom napojeným na Váš telefón alebo na centrálny pult SBS či polície.

Pred každou inštaláciou si s Vami dohodneme stretnutie kde sa porozprávame o Vašich požiadavkách, obzrieme priestory, ktoré majú byť chránené a vysvetlíme jednotlivé možnosti zabezpečenia.
Na základe získaných informácií Vám zdarma vypracujeme cenovú ponuku s projektovou dokumentáciou. 

Diskrétnosť je prvoradá. Pri inštalácií sme si vedomí závažnosti možných dôsledkom prezradenia funkčnosti zabezpečovacieho systému a preto môžme garantovať serióznosť všetkých našich pracovníkov. Sme držiteľom platnej technickej licencie.

Inštaláciou systému naša spolupráca nekončí.
Záručný aj pozáručný servis je samozrejmosťou. Pri online systémoch je možnosť doprogramovania, zmeny nastavení po Vašej požiadavke v rýchlom čase aj na diaľku.
 


Zabezpečenie budov delíme na pár základných skupín:
EZS
Kamerové systémy
Dochádzkové systémy
EPS + HSP